Dymo® ürettiği etiket makineleri ve etiketleriyle kusursuz bir deneyim elde etmenizi sağlar. Evde kullanabileceğiniz Dymo etiket makineleri ve Dymo etiketlerle yapapilecekleriniz hayal gücünüz kadar geniş bir etiketleme imkanı sağlar. Dymo Kabartma Etiket Makineleri ve Kabartma Etiketlerle ajandalarınızı etiketleyebilir, mutfakta baharat kavanozlarınızı birbirinden kolayca ayırt edeceğiniz etiketler oluşturabilirsiniz.Dymo 160P Etiket Makinesi ile dayanıklı etiketler oluşturabilir, mutfakta kahve kavanozlarınızı etiketleyebilirsiniz. Makarna kavanozlarınızda oldukça şık etiketler oluşturarak düzenli bir görünüm elde edersiniz. Oluşturabileceğiniz etiketler bunlarla sınırlı değildir.

Dymo Etiket Makineleri İhtiyacınız Olan Kolaylığı Sağlar

Çocuklarınızın oyuncaklarını onlarla birlikte etiketleyebilmek için Dymo Junior ve Dymo Omega etiketlerle harika etiketler oluşturun.


Dymo Kabartma Etiket Makineleri, 3 boyutlu ve nostaljik bir görüntü elde etmenizi sağlar ve oldukça dayanıklıdır.


Kabartma Etiket Makineleri

Dymo Kabartma Etiket Makineleri, mekaniktir, pil gerektirmez. Etiket makinelerinin ilk örneklerindendir. Bir çark üzerinde yer alan harfleri ve karakterleri çarkı çevirerek imleç yönüne getirin ve etiket tetiğini sıkıca bastırın. "Klik" sesini duyduğunuzda seçmiş olduğunuz harf etiket yüzeyinde yerini alır.


Dymo Letratag Etiket Makinesi

Dymo Letratag Etiket Makinesi; Sarı, Beyaz, Kırmızı, Mavi, Metalik ve Yeşil etiket seçenekleri sunar. 12mm yükseklik ile kolay okunabilir ve şık renkli etiketler üretmenizi sağlar. Elektronik dijital ekran üzerinden baskı alacağınız metni alfabetik klavye ile bir hesap makinesi kadar kolay tasarlarsınız. Dymo Letratag Etiket Makinesi 4 adet AA kalem pil ile çalışır. Ajandalarınızı ve hatıra not defterlerinizi etiketleyerek aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Metalik etiketlerle arşiv kutuları, metal aksesuar kutularını etiketleyerek görüntülerine uyumlu sonuçlar elde edersiniz. Dymo Letratag etiket makineleri, Letratag etiketlerle çalışır.


Dymo 160P Etiket Makinesi

Dymo 160P Etiket makinesi, D1 serisi Dymo Yedek Etiketlerle çalışır. Dijital ekran üzerinden etiketlerinizi QWERTY klavye ile kolayca oluşturabilirsiniz. 6 Adet AAA pil ile çalışır. Dymo 160P etiket makinesinde Dymo D1 6mm, Dymo D1 9mm ve Dymo D1 12mm etiketlerden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz. Evdeki çalışma masanızda, kütüphanenizde yer alan dosyalarınızı, ajandalarınızı kolayca etiketleyin. Dymo D1 etiketlerde çok çeşitli renk seçenekleri bulunmaktadır. Etiketlerinizde kullanabileceğiniz 4 farklı metin kutusu seçeneği mevcuttur. Dymo 160P etiket makinesi ile evinizin elektrik sigorta kutusundaki şalterleri etiketleyerek kolayca ayırt edilebilirlik sağlayabilirsiniz. Şarj adaptörlerinizin üzerine yapıştıracağınız Dymo etiketlerle kalıcı etiketler oluşturun ve hangi adaptör hangi cihazın olduğunu kolayca tespit edin. Çekmecelerinizin köşelerine yapıştırabileceğiniz etiketlerle, aradığınızı kolayca bulun.


Sorularınıza ve fikirlerinize cevap vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.