Menu
Your Cart

Endüstriyel Etiket Makineleri

Dymo Endüstriyel Etiket Makineleri

DYMO M11 Endüstriyel Mekanik Etiket Makinesi M1011 paslanmaz çelik ve alüminyum etiket üzerine baskı yaparken, fabrikada, dış mekanda tüm zorlu koşullar için idealdir. Aklınıza gelebilecek tüm koşullara uyum sağlar hatta bir petrol platformunda. Yerleşik delik açma özelliği sayesinde Kablo bağları, çiviler veya vidalarla etiket uygulamak için idealdir.  Yer altından geçen elektrik hatlarında yapacağınız etiketlemede, çelik etiketleri seçtiğinizde mükemmel sonuç alırsınız. Kullanım alanı : Tüm zorlu koşulllar, elektrik hatları, inşaat sahaları.DYMO M11 Endüstriyel Mekanik Etiket Makinesi ÖzelliklerMükemmel karakter okunabilirliği 12 mm genişliğinde metal veya alüminyum etiketler Paslanmaz çelikte bile kullanımı kolay etiket kesme tutacağı Asılı etiketler oluşturmak için entegre delik açma Kablo etiketlemek için kablo bağı yuvası İş Güvenliğine uygun, için yuvarlatılmış kenarlı etiket kesimi Treylerin uzunluğunu ayarlamak için ölçüm göstergesi dahil Ayna komut dosyası etiketlerini yazdırmak için ters görüntü tekerleği  * Bir etiketin 10 kopyasına kadar yazdırır. Alüminyum ve paslanmaz çelik etiketler mükemmel dirence sahiptir.Aşırı hava koşullarına ve yüksek UV ışık seviyelerine, aşındırıcı deniz ve endüstriyel ortamlara karşı dayanıklıdır.Kit İçeriği :1 Adet Dymo Rhino M1011 Etiket Makinesi Zorlu koşullara dayanıklı plastik çanta 1 Adet Ters karakter çarkı 1 Adet DYMO M11 Yapışkansız Çelik Şerit 32500 (12mmx 6.4mt) 1 Adet DYMO M11 Yapışkansız Çelik Şerit 32500 (12mmx 6.4mt) 1 Adet DYMO M11 Alüminyum Yapışkansız Metal Şerit 31000 (12mm x 4.80mt)..
12.662,40TL
KDV Hariç:10.552,00TL
DYMO XTL 300 Endüstriyel Etiket MakinesiKarmaşık etiketleyicilerden bıktınız mı? DYMO® XTL ™ 300 ile etiketlemeyi basitleştirin.Gerçek hayattaki bir ekran baskısı önizlemesi ve yerleşik etiket uygulamaları, işte zaman kazanmanıza yardımcı olur.Isıyla Daralan tüpler, barkod ve önceden boyutlandırılmış etiketler dahil olmak üzere 6 mm'den 24 mm'ye kadar olan etiketleri yazdırır.Etiketler, UL dereceli malzeme ve renk yelpazesinde mevcuttur. Ekran üzerindeki baskı önizleme ve renkli ekran, etiketlerin kablolara, borulara, panellere ve daha fazlasına uygulandığında tam olarak nasıl görüneceğini gösterir.Dahili etiket uygulamaları, ana ekrandan başlamanızı kolaylaştırır. Hızlı etiket üretimi için dayanıklı yerleşik kesici; Düzenleme ve yazdırma için etiketlerin XTL 300'e ve XTL'den kolayca aktarılması için bilgisayar bağlantısı ve ücretsiz DYMO ID yazılımı (Windows® 7 ve sonrası ile çalışır)En yüksek baskı alanı etiket israfını azaltmaya yardımcı olur. Önceden yüklenmiş şablonlar zamandan tasarruf etmek için mükemmel biçimlendirme sağlar.Neredeyse 100 patch panel modeli için önceden hazırlanmış, boyut ve aralık tahminlerini ortadan kaldırır. Sürekli uzunlukta bant, lamine tel / kablo kaplamaları, ısıyla daralan tüpler ve önceden boyutlandırılmış etiketler dahil 6 mm'den 24 mm'ye kadar dayanıklı etiketler yazdırır.Kullanım alanı : Endüstriyel etiketleme, kabinet, kablo, patch panel kullanımı için uygundur.DYMO XTL 300 Endüstriyel Etiket Makinesi ÖzelliklerQWERTY KlavyeRenkli ekran üzerinden etiket türü belirleme, bayrak, sarım vb.Etiketinizi yazdırmadan önce nasıl görüneceğini görün - geniş Renkli LCD ekranda kolay tasarım300 DPI etiket baskısı40 MB etiket hafızasıManuel etiket kesiciPil hariç 1.13 kg ağırlıkKutu İçeriği :1 Adet Dymo XTL 300 Etiket Makinesi1 Adet Taşıma Çantası1 Adet 24mm x 7 metre Dymo XTL  1868753 Beyaz Zemin / Siyah Yazı etiket 1 Adet 21mm x 29mm Dymo XTL 1868705 Beyaz Zemin / Siyah Yazı etiket 150li1 Adet AC şarj adaptörü1 Adet USB kablosu1 Adet Şarj Edilebilir Lityum Polimer PilYazılım indirme klavuzu..
3.306,00TL
KDV Hariç:2.755,00TL
DYMO XTL 500 Dokunmatik Endüstiyel Etiket Makinesi DYMO XTL 500 ile hayal kırıklığını sonlandırın ve etiketlemeyi basitleştirin. Ekran baskısı önizlemesi, etiketlerin kablolara, borulara ve daha fazlasına uygulandığında tam olarak nasıl görüneceğini gösterir. Dahili etiket uygulamaları başlamayı kolaylaştırır ve renkli bir dokunmatik ekran metinlerin, barkodların ve görüntülerin etiketlere daha hızlı yerleştirilmesini sağlar. Önceden yüklenmiş çeşitli etiket şablonları zamandan kazanmak için mükemmel biçimlendirmeyi sağlar. Önceden boyutlandırılmış ve sürekli etiketleri, güvenlik işaretleri dahil olmak üzere 6 mm'den 54 mm'ye kadar ve çok çeşitli UL sınıfı malzeme ve renklerde ısıyla daralan tüpler yazdırır.Doğrudan Microsoft Excel'den veya veritabanlarından veri almak için PC bağlantısı * ve ücretsiz DYMO ID yazılımı. Bu çok yönlü etiket makinesi, elektrik kablolarını etiketlemek için önceden hazırlanmış basit bir etiketten bir dizi ürün basabilir. Dymo XTL 500, her baskıda mükemmel biçimlendirmeyi sağlamak için önceden yüklenmiş şablonlarla birlikte gelir ve ayrıca boyut ve aralık tahminini ortadan kaldıran neredeyse 100 yama paneli modeli için önceden belirlenmiş düzenlere sahiptir ve özelleştirilebilir yazıcı ayarlarıyla gereksiz menü ve adımları kaldırır. XTL 500, kesintisiz uzunluk bandı, lamine tel / kablo sargısı, ısıyla daralan tüpler ve önceden boyutlandırılmış etiketler de dahil olmak üzere, UL sınıfındaki tüm malzemelerde ve renklerde 6 mm ila 54 mm genişliğinde Baskı yapabilir.Kullanım alanı : Endüstriyel etiketleme, kabinet, kablo, patch panel kullanımı için uygundur.DYMO XTL 500 Dokunmatik Endüstiyel Etiket Makinesi ÖzelliklerQWERTY Klavye Renkli  Dokunmatik Ekran ! Ekran üzerinden etiket türü belirleme, bayrak, sarım vb. Etiketinizi yazdırmadan önce nasıl görüneceğini görün - geniş Renkli LCD ekranda kolay tasarım 300 DPI etiket baskısı Otomatik etiket kesici 40 MB etiket hafızası Pil hariç 1.99 kg ağırlıkKutu İçeriği :1 Adet Dymo XTL 500 Etiket Makinesi 1 Adet Taşıma Çantası 1 Adet 54mm x 7 metre Dymo XTL  1868755 Beyaz Zemin / Siyah Yazı etiket  1 Adet 38mm x 39mm Dymo XTL 1868708 Beyaz Zemin / Siyah Yazı etiket 1 Adet AC şarj adaptörü 1 Adet USB kablosu 1 Adet Şarj Edilebilir Lityum Polimer Pil Yazılım indirme klavuzu..
17.397,60TL
KDV Hariç:14.498,00TL
Rhino PRO 4200 Endüstriyel Etiket MakinesiDYMO Rhino ™ 4200 etiketleme işini hızlı ve doğru şekilde yapılmasını sağlar. Tanıdık QWERTY klavyede kolayca gezinin. Tel / kablo sargısı, bayrak, Kod 39 ve Kod 128 barkodları, sabit uzunluklu etiketler, kırıcı etiketler ve daha fazlasını hızla oluşturmak ve biçimlendirmek için tek dokunuşlu “Kısayol Tuşu” kısayollarını kullanın. Esnek naylon, kalıcı polyester ve dayanıklı vinil malzemelerle 3/4 ”genişliğe kadar etiketler yazdırın - PLUS doğrudan ısıyla daralan tüplere yazdırın. Mükemmel özelliklerle daha da fazla zaman kazanın - sık kullanılan etiketlere, sembollere ve terimlere tek tuşla erişim sağlayan “Sık Kullanılanlar” tuşu; ve özelleştirilmiş ayarları kaydederek tekrarlanan adımları ortadan kaldıran “Özel” tuşu.Dymo Rhino Pro 4200 etiketleme makinesi ile 6mm, 9mm ve 12mm Dymo Rhino endüstriyel yedek etiketlerini kullanabilirsiniz.Kullanım alanı : Endüstriyel etiketleme, kabinet, kablo, patch panel kullanımı için uygundur.Rhino PRO 4200 Endüstriyel Taşınabilir Etiket Makinesi Özellikler QWERTY KlavyeGüvenlik, elektrik, profesyonel A / V ve tesis yönetimi için 150 sembol ve terim ile önceden programlanmış kütüphaneArkadan aydınlatmalı dijital ekranEntegre lastik tamponlar kazara düşme ve düşmelerden kaynaklanan hasarı önlemeye yardımcı olurOtomatik kaydetme / otomatik kapanma - mevcut işi kaybetmeden pil ömrünü uzatır6 Adet AA kalem pil ile çalışır. Piller kutu içeriğine dahil değildir.Kutu İçeriği :1 Adet Dymo Rhino 4200  Etiketleme Makinesi1 Adet 12mm x 5.5 metre Rhino 18444 Beyaz Zemin / Siyah Yazı etiket ..
3.627,60TL
KDV Hariç:3.023,00TL
Rhino PRO 5200 Endüstriyel Etiket MakinesiYeni Rhino 5200. Her tesisatta hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay bir şekilde profesyonel bir görünüm elde edin. Bugün, daha önce hiç olmadığı kadar, baskı kalitesinden ödün vermeden daha kısa sürede daha fazla iş yapmak için üretilmiştir. Yeni Rhino 5200, tesislerinize profesyonel bir son kazandıran net ve dayanıklı etiketler üretmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor ve kaliteli işçiliğinize kalıcı bir etki bırakıyor. Rhino 5200 ile yeni özellikler sayesinde her gün daha az sürede mükemmel sonuçlar elde edersiniz.RHINO 5200, tüm ANSI, TIA / EIA-606-A etiketleme standartlarını karşılar. 6 adet AA pil ile çalışır. RHINO 5200 ayrıca pil ömrünü en üst düzeye çıkarmak için pil ömrü göstergesi ve otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Taşınabilir, uygun fiyatlı Rhino 5200, datacomm, elektrik, görsel / işitsel, güvenlik, MRO, inşaat ve yayın uzmanları için ideal bir etiket yazıcısıdır. Gerçek dünyadaki şantiye koşullarında çalışmak için mükemmel bir etiketleme aracıdır.Dymo Rhino Pro 4200 etiketleme makinesi ile 6mm, 9mm,12mm ve 19mm Dymo Rhino endüstriyel yedek etiketlerini kullanabilirsiniz.Kullanım alanı : Endüstriyel etiketleme, kabinet, kablo, patch panel kullanımı için uygundur.Rhino PRO 5200 Endüstriyel Taşınabilir Etiket Makinesi ÖzelliklerQWERTY KlavyeÖzel Kısayol TuşlarıGüvenlik, elektrik, profesyonel A / V ve tesis yönetimi için 150 sembol ve terim ile önceden programlanmış kütüphaneArkadan aydınlatmalı dijital ekranEntegre lastik tamponlar kazara düşme ve düşmelerden kaynaklanan hasarı önlemeye yardımcı olurKod 39 ve Kod 128 barkodlarını yazdırırOtomatik kaydetme / otomatik kapanma - mevcut işi kaybetmeden pil ömrünü uzatır6 Adet AA kalem pil ile çalışır. Piller kutu içeriğine dahil değildir.Kutu İçeriği :1 Adet Dymo Rhino 5200  Etiketleme Makinesi1 Adet 19mm x 5.5 metre Rhino 18445 Beyaz Zemin / Siyah Yazı etiket ..
6.297,60TL
KDV Hariç:5.248,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)