Menu
Your Cart

Letratag Etiketler

DYMO® LetraTag® etiketleri, evde veya ofiste uzun ömürlü çözümler sağlamak üzere tasarlanmıştır. Çevre dostu etiketlerimiz dayanıklıdır ve hızlı uygulama için kolay soyulma özelliğine sahiptir.

Yırtılmaya karşı dayanıklı bir çözüm için LetraTag® plastik etiket bant kasetlerini kullanın. LetraTag® Metalik Etiketler ile ev ve ofis etiketlerine biraz stil katın veya LetraTag® Kumaş Ütüleme Etiketleri ile gardıropları kişiselleştirin.

Bir etiketleme görevinin olduğu yerde, günlük yaşamda basitlik yaratan DYMO® LetraTag® etiketleri vardır.

DYMO LetraTag 12268 Şeffaf Plastik Şerit Etiket 12mm x 4mDymo Letratag etiketler Letratag makinelerde kullanılmaktadır. En yaygın olarak kullanılan Letratag makine Dymo'nun üretmiş olduğu Letratag LT-100H modelidir. Eğer daha önce üretilmiş bir Letratag makineniz varsa etiket kasetinin 12mm x 4mt olmasına dikkat ediniz.Dymo Etiket'ler sadece Dymo etiketleme makineleriyle uyumludur !
Tüm yüzeylerde kullanılabilen Dymo Letratag şeritleri plastik, kağıt, ahşap, cam vb. düz yüzeylerin hemen hepsine kalıcı olarak yapıştırabilirsiniz.Yapıştıracağınız yüzeyin tozlu olmadığından emin olun.Etiketlerin kullanımı ihtiyacınıza yönelik olarak değişkenlik gösterebilir. Letratag Kağıt etiketler daha hassas materyaller iken, Letratag Plastik etiketler yüzey kaplamasından dolayı kağıt etiketlere göre daha dayanıklıdır.Kullanım alanı : Ev, ofis, hobi, arşivleme - klasörleme. Çocukların ebeveynlerinin gözetiminde kullanması önerilir.Renk :  Şeffaf Zemin / Siyah YazıMadde : PlastikBoyutlar : Genişlik  12mm x Uzunluk 4 metre..
193,20TL
KDV Hariç:161,00TL
DYMO LetraTag 59431 3lü Şerit Etiket (Beyaz Kağıt-Sarı Plastik-Gri Metalik) Dymo Letratag etiketler Letratag makinelerde kullanılmaktadır. En yaygın olarak kullanılan Letratag makine Dymo'nun üretmiş olduğu Letratag LT-100H modelidir. Eğer daha önce üretilmiş bir Letratag makineniz varsa etiket kasetinin 12mm x 4mt olmasına dikkat ediniz.Dymo Etiket'ler sadece Dymo etiketleme makineleriyle uyumludur !
 Tüm yüzeylerde kullanılabilen Dymo Letratag şeritleri plastik, kağıt, ahşap, cam vb. düz yüzeylerin hemen hepsine kalıcı olarak yapıştırabilirsiniz.Yapıştıracağınız yüzeyin tozlu olmadığından emin olun. Etiketlerin kullanımı ihtiyacınıza yönelik olarak değişkenlik gösterebilir. Letratag Kağıt etiketler daha hassas materyaller iken, Letratag Plastik etiketler yüzey kaplamasından dolayı kağıt etiketlere göre daha dayanıklıdır. Kullanım alanı : Ev, ofis, hobi, arşivleme - klasörleme. Çocukların ebeveynlerinin gözetiminde kullanması önerilir.Renk :  3lü paketteki renk dağılımı şu şekildedir :     •    Beyaz Zemin / Siyah Yazı (Letratag Kağıt)    •    Sarı Zemin / Siyah Yazı (Letratag Plastik Şerit)    •    Metalik Zemin / Siyah Yazı (Letratag Plastik Şerit) Boyutlar : Genişlik  12mm x Uzunluk 4 metre..
412,80TL
KDV Hariç:344,00TL
DYMO LetraTag 59421 Beyaz Kağıt Şerit Etiket 12mm x 4m Dymo Letratag etiketler Letratag makinelerde kullanılmaktadır. En yaygın olarak kullanılan Letratag makine Dymo'nun üretmiş olduğu Letratag LT-100H modelidir. Eğer daha önce üretilmiş bir Letratag makineniz varsa etiket kasetinin 12mm x 4mt olmasına dikkat ediniz.Dymo Etiket'ler sadece Dymo etiketleme makineleriyle uyumludur !
 Tüm yüzeylerde kullanılabilen Dymo Letratag şeritleri plastik, kağıt, ahşap, cam vb. düz yüzeylerin hemen hepsine kalıcı olarak yapıştırabilirsiniz.Yapıştıracağınız yüzeyin tozlu olmadığından emin olun. Etiketlerin kullanımı ihtiyacınıza yönelik olarak değişkenlik gösterebilir. Letratag Kağıt etiketler daha hassas materyaller iken, Letratag Plastik etiketler yüzey kaplamasından dolayı kağıt etiketlere göre daha dayanıklıdır. Kullanım alanı : Ev, ofis, hobi, arşivleme - klasörleme. Çocukların ebeveynlerinin gözetiminde kullanması önerilir.Renk :  Beyaz Zemin / Siyah Yazı Madde : Kağıt Boyutlar : Genişlik  12mm x Uzunluk 4 metre..
162,00TL
KDV Hariç:135,00TL
DYMO LetraTag 59423 Sarı Plastik Şerit Etiket 12mm x 4m Dymo Letratag etiketler Letratag makinelerde kullanılmaktadır. En yaygın olarak kullanılan Letratag makine Dymo'nun üretmiş olduğu Letratag LT-100H modelidir. Eğer daha önce üretilmiş bir Letratag makineniz varsa etiket kasetinin 12mm x 4mt olmasına dikkat ediniz.Dymo Etiket'ler sadece Dymo etiketleme makineleriyle uyumludur !
 Tüm yüzeylerde kullanılabilen Dymo Letratag şeritleri plastik, kağıt, ahşap, cam vb. düz yüzeylerin hemen hepsine kalıcı olarak yapıştırabilirsiniz.Yapıştıracağınız yüzeyin tozlu olmadığından emin olun. Etiketlerin kullanımı ihtiyacınıza yönelik olarak değişkenlik gösterebilir. Letratag Kağıt etiketler daha hassas materyaller iken, Letratag Plastik etiketler yüzey kaplamasından dolayı kağıt etiketlere göre daha dayanıklıdır. Kullanım alanı : Ev, ofis, hobi, arşivleme - klasörleme. Çocukların ebeveynlerinin gözetiminde kullanması önerilir.Renk :  Sarı Zemin / Siyah Yazı Madde : Plastik Boyutlar : Genişlik  12mm x Uzunluk 4 metre..
193,20TL
KDV Hariç:161,00TL
DYMO LetraTag 59424 Kırmızı Plastik Şerit Etiket 12mm x 4m Dymo Letratag etiketler Letratag makinelerde kullanılmaktadır. En yaygın olarak kullanılan Letratag makine Dymo'nun üretmiş olduğu Letratag LT-100H modelidir. Eğer daha önce üretilmiş bir Letratag makineniz varsa etiket kasetinin 12mm x 4mt olmasına dikkat ediniz.Dymo Etiket'ler sadece Dymo etiketleme makineleriyle uyumludur !
 Tüm yüzeylerde kullanılabilen Dymo Letratag şeritleri plastik, kağıt, ahşap, cam vb. düz yüzeylerin hemen hepsine kalıcı olarak yapıştırabilirsiniz.Yapıştıracağınız yüzeyin tozlu olmadığından emin olun. Etiketlerin kullanımı ihtiyacınıza yönelik olarak değişkenlik gösterebilir. Letratag Kağıt etiketler daha hassas materyaller iken, Letratag Plastik etiketler yüzey kaplamasından dolayı kağıt etiketlere göre daha dayanıklıdır. Kullanım alanı : Ev, ofis, hobi, arşivleme - klasörleme. Çocukların ebeveynlerinin gözetiminde kullanması önerilir.Renk :  Kırmızı Zemin / Siyah Yazı Madde : Plastik Boyutlar : Genişlik  12mm x Uzunluk 4 metre..
193,20TL
KDV Hariç:161,00TL
DYMO LetraTag 59425 Yeşil Plastik Şerit Etiket 12mm x 4m Dymo Letratag etiketler Letratag makinelerde kullanılmaktadır. En yaygın olarak kullanılan Letratag makine Dymo'nun üretmiş olduğu Letratag LT-100H modelidir. Eğer daha önce üretilmiş bir Letratag makineniz varsa etiket kasetinin 12mm x 4mt olmasına dikkat ediniz.Dymo Etiket'ler sadece Dymo etiketleme makineleriyle uyumludur !
 Tüm yüzeylerde kullanılabilen Dymo Letratag şeritleri plastik, kağıt, ahşap, cam vb. düz yüzeylerin hemen hepsine kalıcı olarak yapıştırabilirsiniz.Yapıştıracağınız yüzeyin tozlu olmadığından emin olun. Etiketlerin kullanımı ihtiyacınıza yönelik olarak değişkenlik gösterebilir. Letratag Kağıt etiketler daha hassas materyaller iken, Letratag Plastik etiketler yüzey kaplamasından dolayı kağıt etiketlere göre daha dayanıklıdır. Kullanım alanı : Ev, ofis, hobi, arşivleme - klasörleme. Çocukların ebeveynlerinin gözetiminde kullanması önerilir.Renk :  Yeşil Zemin / Siyah Yazı Madde : Plastik Boyutlar : Genişlik  12mm x Uzunluk 4 metre..
193,20TL
KDV Hariç:161,00TL
DYMO LetraTag 59426 Mavi Plastik Şerit Etiket 12mm x 4m Dymo Letratag etiketler Letratag makinelerde kullanılmaktadır. En yaygın olarak kullanılan Letratag makine Dymo'nun üretmiş olduğu Letratag LT-100H modelidir. Eğer daha önce üretilmiş bir Letratag makineniz varsa etiket kasetinin 12mm x 4mt olmasına dikkat ediniz.Dymo Etiket'ler sadece Dymo etiketleme makineleriyle uyumludur !
 Tüm yüzeylerde kullanılabilen Dymo Letratag şeritleri plastik, kağıt, ahşap, cam vb. düz yüzeylerin hemen hepsine kalıcı olarak yapıştırabilirsiniz.Yapıştıracağınız yüzeyin tozlu olmadığından emin olun. Etiketlerin kullanımı ihtiyacınıza yönelik olarak değişkenlik gösterebilir. Letratag Kağıt etiketler daha hassas materyaller iken, Letratag Plastik etiketler yüzey kaplamasından dolayı kağıt etiketlere göre daha dayanıklıdır. Kullanım alanı : Ev, ofis, hobi, arşivleme - klasörleme. Çocukların ebeveynlerinin gözetiminde kullanması önerilir.Renk :  Mavi Zemin / Siyah Yazı Madde : Plastik Boyutlar : Genişlik  12mm x Uzunluk 4 metre..
193,20TL
KDV Hariç:161,00TL
DYMO LetraTag 59429 Metalik Gri Plastik Şerit Etiket 12mm x 4m Dymo Letratag etiketler Letratag makinelerde kullanılmaktadır. En yaygın olarak kullanılan Letratag makine Dymo'nun üretmiş olduğu Letratag LT-100H modelidir. Eğer daha önce üretilmiş bir Letratag makineniz varsa etiket kasetinin 12mm x 4mt olmasına dikkat ediniz.Dymo Etiket'ler sadece Dymo etiketleme makineleriyle uyumludur !
 Tüm yüzeylerde kullanılabilen Dymo Letratag şeritleri plastik, kağıt, ahşap, cam vb. düz yüzeylerin hemen hepsine kalıcı olarak yapıştırabilirsiniz.Yapıştıracağınız yüzeyin tozlu olmadığından emin olun. Etiketlerin kullanımı ihtiyacınıza yönelik olarak değişkenlik gösterebilir. Letratag Kağıt etiketler daha hassas materyaller iken, Letratag Plastik etiketler yüzey kaplamasından dolayı kağıt etiketlere göre daha dayanıklıdır. Kullanım alanı : Ev, ofis, hobi, arşivleme - klasörleme. Çocukların ebeveynlerinin gözetiminde kullanması önerilir.Renk :  Metalik Gri Zemin / Siyah Yazı Madde : Plastik Boyutlar : Genişlik  12mm x Uzunluk 4 metre..
213,60TL
KDV Hariç:178,00TL
DYMO LetraTag 59439 Metalik Yeşil Plastik Şerit Etiket 12mm x 4m Dymo Letratag etiketler Letratag makinelerde kullanılmaktadır. En yaygın olarak kullanılan Letratag makine Dymo'nun üretmiş olduğu Letratag LT-100H modelidir. Eğer daha önce üretilmiş bir Letratag makineniz varsa etiket kasetinin 12mm x 4mt olmasına dikkat ediniz.Dymo Etiket'ler sadece Dymo etiketleme makineleriyle uyumludur !
 Tüm yüzeylerde kullanılabilen Dymo Letratag şeritleri plastik, kağıt, ahşap, cam vb. düz yüzeylerin hemen hepsine kalıcı olarak yapıştırabilirsiniz.Yapıştıracağınız yüzeyin tozlu olmadığından emin olun. Etiketlerin kullanımı ihtiyacınıza yönelik olarak değişkenlik gösterebilir. Letratag Kağıt etiketler daha hassas materyaller iken, Letratag Plastik etiketler yüzey kaplamasından dolayı kağıt etiketlere göre daha dayanıklıdır. Kullanım alanı : Ev, ofis, hobi, arşivleme - klasörleme. Çocukların ebeveynlerinin gözetiminde kullanması önerilir.Renk :  Metalik Yeşil Zemin / Siyah Yazı Madde : Plastik Boyutlar : Genişlik  12mm x Uzunluk 4 metre..
193,20TL
KDV Hariç:161,00TL
DYMO LetraTag Beyaz Ütü Transfer Şerit Etiket 12mm x 2m Dymo Letratag etiketler Letratag makinelerde kullanılmaktadır. En yaygın olarak kullanılan Letratag makine Dymo'nun üretmiş olduğu Letratag LT-100H modelidir. Eğer daha önce üretilmiş bir Letratag makineniz varsa etiket kasetinin 12mm x 4mt olmasına dikkat ediniz.Dymo Etiket'ler sadece Dymo etiketleme makineleriyle uyumludur !
 Tüm yüzeylerde kullanılabilen Dymo Letratag şeritleri plastik, kağıt, ahşap, cam vb. düz yüzeylerin hemen hepsine kalıcı olarak yapıştırabilirsiniz.Yapıştıracağınız yüzeyin tozlu olmadığından emin olun. Etiketlerin kullanımı ihtiyacınıza yönelik olarak değişkenlik gösterebilir. Letratag Kağıt etiketler daha hassas materyaller iken, Letratag Plastik etiketler yüzey kaplamasından dolayı kağıt etiketlere göre daha dayanıklıdır. Kullanım alanı : Ev, ofis, hobi, arşivleme - klasörleme. Çocukların ebeveynlerinin gözetiminde kullanması önerilir.Renk :  Beyaz Zemin / Siyah Yazı Madde : Plastik Boyutlar : Genişlik  12mm x Uzunluk 4 metre..
219,60TL
KDV Hariç:183,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)