Menu
Your Cart

Taşınabilir Etiket Makineleri

Dymo Taşınabilir Etiket Makineleri

DYMO LetraTag LT-100H Etiket Makinesi Küçük, şık ve süper taşınabilir, elde taşınan DYMO® LetraTag ™ LT-100H, evinizdeki her eşyanın düzenlenmesini kolaylaştırır. Dymo Letratag Ütü Transfer Şeritler ile kıyafetlerinizi, diğer Letratag Etiketler ile eşyalarınızı, kutularınızı ve aklınıza gelen hemen her eşyanızı etiketleyebilir, renk seçenekleri ile kolayca ayırt edilebilir olmalarını sağlayabilirsiniz. Kullanım alanı : Ev, hobi, giysiler ( Letratag Ütü Transfer Şeridi ile )DYMO LetraTag LT-100H Taşınabilir Etiket Makinesi ÖzellikleriBüyük dijital ekran, baskı öncesi etiketinizin tasarımını görmenizi sağlar 5 yazı tipi boyutu, 7 metin stili ve 8 kutu stili 9 Etiket Hafızası ile, sık bastığınız etiketleri hafızaya kolaylıkla kaydedebilir tekrar basmanızı kolaylaştırı. Otomatik tarih damgası, o günkü tarihi Özel özelliklere hızlı erişim için kolay gezinme tuşları 2 satır baskı seçeneği Kağıt, Plastik ve ütü transfer LetraTag ™ şeritleri kullanır. 4 Adet AA kalem pil ile çalışır. Piller kutu içeriğine dahil değidirKutu İçeriği :1 Adet Dymo Letratag LT-100H Etiketleme Makinesi 1 Adet 12mm x 4 metre Letratag Beyaz Kağıt etiket..
747,60TL
KDV Hariç:623,00TL
DYMO LM 160P Etiket Makinesi Portatif, uygun fiyatlı bir DYMO® LabelManager ™ 160 etiket makinesi alın - ve tüm dünyayı etiketlemeye başlayın!Metninizi yazın, hızlı bir biçimde düzenleyin - dijital ekranda önizleyin ve etiketiniz hazır işte bu kadar kolay ! Dymo LM 160 P etiketleme makinesi ile 6mm, 9mm ve 12mm Dymo D1 yedek etiketlerini kullanabilirsiniz.Kullanım alanı : Ofis kullanımı için uygundur.DYMO LM 160P Taşınabilir Etiket Makinesi ÖzelliklerQWERTY Klavye Metin boyutu, kalın, italik, altı çizili / kutu ve dikey metin için tek dokunuşla Akıllı Tuşlarla hızlı biçimlendirin Etiketinizi yazdırmadan önce nasıl görüneceğini görün - geniş LCD ekranda önizleme yapın 6 yazı tipi boyutu, 8 metin stili, 4 kutu artı alt çizgi arasından seçim yapın 228 sembol ve küçük resim görüntüsü ile etiketlerinize profesyonel etki ve netlik katın; noktalama işaretlerini girmek için hızlı erişim tuşunu kullanın. 6 Adet AAA kalem pil ile çalışır. Piller kutu içeriğine dahil değildir.Kutu İçeriği :1 Adet Dymo 160P  Etiketleme Makinesi 1 Adet 12mm x 3 metre Dymo D1 45013S (demo) Beyaz Zemin / Siyah Yazı etiket ..
1.520,40TL
KDV Hariç:1.267,00TL
DYMO LM 280P Etiket Makinesi Lityum-Ion pil ile güçlendirilmiş PC bağlantılı pratik Dymo LM 280P etiketleme makinesi kullanımı çok kolaydır.Etiketleme makinesinin zarif tasarımı herhangi bir ofis veya çalışma alanı için mükemmeldir. İki satırlık metin görüntüleyen 1.18" x 2.36" ekrandan etiketinizin baskı öncesi tasarımını görmenizi kolay hale getirmek için tasarlanmıştır.Kaydırmadan tüm menü komutlarını görüntüleyen ve biçimlendirme seçenekleri için okunması kolay simgeler içeren gelişmiş bir kullanıcı arayüzü ile daha hızlı çalışın. 3 yazı tipi ve 6 yazı stili arasından seçim yapın; metninizi 8 kutu stili veya altı çizili ile vurgulayın.Dymo LM 280P etiketleme makinesi ile 6mm, 9mm ve 12mm Dymo D1 yedek etiketlerini kullanabilirsiniz.Kullanım alanı : Ofis, Ev, ve hobi kullanımı için uygundur.DYMO LM 280P Taşınabilir Etiket Makinesi ÖzelliklerBüyük dijital ekran, 1.18" x 2.36" ekran QWERTY Klavye Grafik ekran yazdırmadan önce ekranda metin efektlerini görmenizi sağlar. Tasarımınız bir tahmin değil, alacağınız sonucun kendisidir. 9 Etiket Hafızası ile, sık bastığınız etiketleri hafızaya kolaylıkla kaydedebilir tekrar basmanızı kolaylaştırır. 3 yazı tipi, 6 yazı tipi boyutu, 8 farklı kutu stili PC bağlantısı ile kullanım özelliği : Dymo Label  yazılımı ile etiketinizin tasarımını özelleştirebilir, barkod, Microsoft Excel'den etiketlerinizi seri olarak yazdırabilirsiniz. Özel özelliklere hızlı erişim için kolay gezinme tuşları 2 satır baskı seçeneği 6, 9, 12mm Dymo D1 yedek etiketleri kullanır. Şarj edilebilir Lityum Ion PilKutu İçeriği :1 Adet Dymo 280P  Etiketleme Makinesi 1 Adet 12mm x 3 metre Dymo D1 45013S (demo) Beyaz Zemin / Siyah Yazı etiket  USB Kablosu Şarj edilebilir Lityum Ion Pil..
2.920,80TL
KDV Hariç:2.434,00TL
DYMO LM 420P Etiket Makinesi DYMO LabelManager 420P etiketleme makinesi, daha verimli ve üretken bir iş yeri oluşturmak için etiketlere bağlı olan herkes için doğru seçimdir. Bilgisayarınıza veya Mac ®'e bağlayın ve bilgisayar ekranınızda, barkodlarla, logolarla veya grafiklerle etiket tasarlamak için DYMO Label TM v.8 yazılımını kullanın veya elektronik tablodaki veya veritabanı dosyalarındaki metinlerden etiket yığınlarını yazdırın!Bilgisayarınızla bağlantısı kesildiğinde, LabelManager 420P etiket yazıcısı, kullanımı kolay bir ara yüz, hızlı erişim tuşları ve bol miktarda yazı tipi ve metin efektleri içeren taşınabilir bir etiketleme merkezidir. Ayrıca, etiketleme makinesi şarj edilebilir bir lityum-iyon pille çalışır, böylece her zaman etiketlemeye hazırsınız.Dymo LM 480P etiketleme makinesi ile 6mm, 9mm ve 12mm, 19mm Dymo D1 yedek etiketlerini kullanabilirsiniz.Kullanım alanı : Ofis kullanımı için uygundur.DYMO LM 420P Taşınabilir Etiket Makinesi Özellikler4 Satırlı, arkadan aydınlatmalı büyük dijital ekran QWERTY Klavye Grafik ekran yazdırmadan önce ekranda metin efektlerini görmenizi sağlar. Tasarımınız bir tahmin değil, alacağınız sonucun kendisidir. 9 Etiket Hafızası ile, sık bastığınız etiketleri hafızaya kolaylıkla kaydedebilir tekrar basmanızı kolaylaştırır. 8 yazı tipi, 7 yazı tipi boyutu, 10 metin stili, 8 farklı kutu stili PC bağlantısı ile kullanım özelliği : Dymo Label  yazılımı ile etiketinizin tasarımını özelleştirebilir, barkod, Microsoft Excel'den etiketlerinizi seri olarak yazdırabilirsiniz. Özel özelliklere hızlı erişim için kolay gezinme tuşları 4 satır baskı seçeneği 6, 9, 12mm, 19mm Dymo D1 yedek etiketleri kullanır. Şarj edilebilir Lityum Ion PilKutu İçeriği :1 Adet Dymo 480P  Etiketleme Makinesi 1 Adet 19mm x 3 metre Dymo D1 45803S (demo) Beyaz Zemin / Siyah Yazı etiket  1 Adet USB Kablosu 1 Adet Şarj edilebilir Lityum Ion Pil 1 Adet Dymo Label Manager AC güç adaptörü 1 Adet Dymo Label v.8 Yazılım CD'si..
6.702,00TL
KDV Hariç:5.585,00TL
DYMO Mobile Labeler Bluetooth Etiket Makinesi DYMO MobileLabeler ve akıllı telefonunuzla, 24mm genişliğe kadar çeşitli renklerde hızla etiketler oluşturabilirsiniz. Bluetooth® bağlantısı akıllı telefonunuza veya tabletinize hızlı erişim sağlar, böylece etiketlerinizi kolayca basmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz DYMO Connect mobil uygulaması, iOS veya Android ™ platformlarıyla uyumludur ve yazım denetimi ve metne seslendirme gibi zaman kazandıran özellikleri kullanır. Popüler Google® ve Apple® yazı tiplerini / stillerini ve tüm etiket şablonlarııyla kolayca etiketleri özelleştirin. Dymo Mobile Labeler etiketleme makinesi ile 6mm, 9mm, 12mm, 19mm ve 24mm Dymo D1 yedek etiketlerini kullanabilirsiniz.Kullanım alanı : Ofis kullanımı için uygundur.DYMO Mobile Labeler Bluetooth Etiket Makinesi ÖzelliklerÜcretsiz DYMO Connect mobil uygulaması, sezgisel bir etiketleme deneyimi için iOS veya Android ™ akıllı telefonlarla çalışır Bluetooth® bağlantısı bir akıllı telefon veya tablet ile hızlı ve kesintisiz kurulum sağlar Kenarlıkları, stilleri ve en popüler Google® ve Apple® font kütüphanelerini kullanarak etiketler tasarlayın DYMO Connect, hataları azaltmak ve zamandan tasarruf etmek için yazım denetimi ve sesli metne sahiptir 6mm, 9mm, 12mm, 19mm ve 24mm Dymo D1 şeritlerle uyumludur. Otomatik kesici, çoklu etiket baskısını zahmetsiz hale getirir.Kutu İçeriği :1 Adet Dymo Mobile Labeler  Etiketleme Makinesi 1 Adet Şarj edilebilir Lityum Ion Pil 1 Adet Dymo Label Manager AC güç adaptörü 1 Adet 24mm x 3 metre Dymo D1 45803S (demo) Beyaz Zemin / Siyah Yazı etiket ..
1.028,40TL
KDV Hariç:857,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)